AJÁNLOTT INTERNETES FELTÖLTÉSI SÁVSZÉLESSÉG

IP és AHD kamerák távoli eléréshez (legjobb felbontásban, max. 25fps rögzítési képsebességgel):
- 1 MegaPixeles IP vagy AHD kamera: 640 Kilobyte/s (azaz 5 Megabit/sec, 0.625 Megabyte/sec) / KAMERA.
- 1.3 MegaPixeles IP vagy AHD kamera: 830 Kilobyte/s (azaz 6.5 Megabit/sec, 0.813 Megabyte/sec) / KAMERA.
- 2 MegaPixeles IP vagy AHD kamera: 1280 Kilobyte/s (azaz 10 Megabit/sec, 1.25 Megabyte/sec) / KAMERA.

Amennyiben esetleg a helyi szolgáltató nem tudja biztosítani a MegaPixel felbontáshoz szükséges feltöltési sebességet, az alábbi megoldásokat javasoljuk:
- A rögzítési képsebesség csökkentése 25fps-ről (képkocka/másodperc) min. 8fps-re.
- Távolról, interneten keresztül egyszerre 1 kamera élőképét tekintjük meg, vagy 1 kamera rögzített felvételeit nézzük vissza, nem 2-8 kamerát egyszerre az osztott képernyőn.
- Távolról, interneten keresztül analóg felbontásban nézzük az élőképét, vagy a rögzített felvételeket, és azt a részt ahol esemény történt, hálózaton (interneten) keresztül lementjük a távoli számítógépünkre, ahonnan a letöltött felvételeket már MegaPixel felbontásban tekinthetjük meg.

Figyelem: a feltöltési sebesség a távoli elérést befolyásolja, a kamerák felvételei a rögzítőre (NVR, DVR) belső hálózaton MegaPixel felbontásban kerülnek rögzítésre, amelyek helyben, vagy interneten keresztül távolról letöltve valós MegaPixel felbontásban nézhetőek vissza!

INTERNETEN KERESZTÜLI TÁVOLI ELÉRÉS (számítógépről, okostelefonról, tablet-ről)

- Internet kapcsolat esetén a D-Com Group Kft. által értékesített digitális videó rögzítők a világ bármely pontjáról elérhetőek.
- Távolról belenézhetünk az élőképekbe, a rögzített felvételeket visszanézhetjük, módosíthatjuk a rendszer beállításokat.
- Számítógépes szoftverrel: ingyenes távoli betekintő CLOUD (felhő) szolgáltatással, CMS távfelügyeleti és NVR szoftverrel akár 255db rögzítőt, vagy IP kamerát felügyelhetünk egy központi szoftverből.
- Internet böngészőből: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari (teljes menedzselés, visszajátszás csak Internet Explorer-el!).
- Mobiltelefon szoftverrel: ingyenes mobiltelefon kliens programmal érhetjük el a rögzítőnket ANDROID és IPHONE telefonokról. A szolgáltatás Windows Phone telefonnal nem elérhető!

INGYENES CMS TÁVFELÜGYELETI SZÁMÍTÓGÉPES SZOFTVER

- Ingyenes, magyar nyelvű, számítógépes CMS távfelügyeleti és NVR rögzítő szoftver:
- Név: Sec-CAM SC-CMS64, 64 kamerás CMS és NVR szoftver.
- CMS (Central Monitoring Software): távoli betekintésre, a rögzített felvételek visszatekintésére és akár 255db Sec-CAM rögzítő és IP kamera menedzselésére alkalmas távfelügyeleti szoftver.
- NVR rögzítő szoftver: számítógéppel az IP kamerák felvételeit rögzíthetjük a szoftver segítségével.
- Saját videó távfelügyelet létesíthető: Max. 255db Sec-CAM rögzítő / IP kamera illeszthető egy központi rendszerbe.
- Kompatibilitás: Sec-CAM rögzítők, NVR-ek és IP kamerák egy közös rendszerbe illeszthetőek.
- Ingyenes, a termékhez járó CD-n található.
- Operációs rendszer kompatibilitás: WIN8/WIN7/XP és Macintosh OSX.
- Magyar nyelvű.
- Egérrel vezérelhető grafikus menü.
- Az élőképek, a rögzített események hálózaton keresztül (pl. LAN, Internet) jelszóval védetten elérhetőek.
- Rögzített videók keresése: Dátum/idő, riasztási/mozgásérzékelési esemény alapján.
- Több Sec-CAM rögzítő, IP kamera egyidejű, teljes távoli menedzselhetősége: rendszer elérés, távoli programozás, keresés, archiválás LAN-on, vagy xDSL kapcsolaton keresztül.
- Max. 255db SeCAM rögzítő / IP kamera menthető a címlistába, de egy időben max. 1db képernyőn max. 64db kamera képe jeleníthető meg és rögzíthető le.
- Riasztás jelzése.
- A mozgást észlelő kamera képe felugrik a monitoron a CMS-ben.
- Eseménynapló.
- Digitális zoom: tetszőleges digitális zoom az élőképen és a rögzített felvételeken.
- Kétirányú audió kommunikáció.
- Képarány: 16:9, 4:3 (választható).
- CLOUD (felhő) funkció CMS-ből is: elérhető a programból. Internet kapcsolat esetén nincs szükség költséges FIX IP cím előfizetésre, nem kell DDNS-t, illetve Port forwardot (router-t) beállítani.

INGYENES CLOUD (FELHŐ) SZOLGÁLTATÁS

- Internet kapcsolat esetén nincs szükség költséges FIX IP cím előfizetésre, nem kell DDNS-t, illetve Port forwardot (router-t) beállítani.
- Ingyenes (elérhető CMS szoftverből, mobil vMEyeCloud-al, gyártó weboldalán keresztül).
- Operációs rendszer kompatibilitás: WIN8/WIN7/XP és Macintosh OSX.
- Angol nyelvű.
- Elérhetőek a DVR / IP kamera élőképek, rögzített felvételek, beállítások, vagy akár több DVR / IP kamera is menedzselhető egyszerre.
- Bejelentkezés a DVR id sorozatszámával (by Device): 1db DVR érhető el távolról.
- Bejelentkezés regisztráció után (by User): több DVR is elérhető távolról.
- Hátrány, hogy a funkció használatakor 2-5 másodperc késleltetés előfordulhat.
- A CLOUD funkció elérhető:

1. Sec-CAM-CMS64, 64 csatornás IP NVR rögzítő és CMS szoftverből.
2. Mobiltelefonról: vMEyeCloud mobiltelefon kliensből.
3. A gyártó weboldalán keresztül: http://www.xmeye.net

INGYENES MOBILTELEFON KLIENS SZOFTVER (okostelefon, tablet)

- Ingyenes mobil kliens szoftver segítségével távolról is beletekinthetünk a kameraképekbe, egy erre a célra alkalmas mobiltelefonnal.
- Ingyenes, letölthető mobilalkalmazás.
- A vMEyeSuper (v1.1.8) mobil kliens szoftver letölthető a marketből (visszajátszás, élőkép, pillanatkép rögzítése telefonra, több rögzítő egyidejű kezelése, riasztás jelzése, kétirányú audió).
- Angol nyelvű.
- ANDROID és IPHONE.

HD RENDSZER
TELEPÍTÉSSEL
79.990-TÓL

Teljes körű telepítés, telefonos és számítógépes távoli elérés, oktatás, 1 év helyszíni garancia.

RÉSZLETEK ITT!

4 KAMERÁS
HD RENDSZER
41.990

4db 1 MP AHD kamera, 4 csatornás rögzítő, tápegység, vezeték, ingyenes távoli elérés.

RÉSZLETEK ITT!

Vásárlóink véleménye...

CÉGADATOK

Cégnév:
D-Com Group Kft.
Székhely:
4400 Nyíregyháza, Szalag utca 13. 4/15.
Adószám:
14869851-2-15